اطلاعات فنیدنیای خودرو

تغییر برنامه بستن فروشگاه های تسلا با افزایش قیمت

تسلا در یک پست وبلاگ اعلام کرد که برنامه خود برای بستن فروشگاه هایش را تغییر میدهد. به منظور حفظ این فروشگاه ها، این شرکت اعلام کرد که قیمت خودروهای Tesla از 18 مارس در سراسر جهان 3 درصد افزایش یافته، مگر اینکه مدل-3 که بدون تغییر 35،000 دلار باقی خواهد ماند.

گران ترین مدل ها مدل 3S، مدل S و مدل X افزایش قیمت خواهند داشت. با توجه به پست وبلاگ، انتخاب برای حفظ فروشگاه های بیشتر ، پس از یک بررسی دو هفته ای از “هر مکان خرده فروشی تسلا” مطرح شد. این پست اعلام میکند که 10 درصد از فروشگاه ها اخیرا بسته شده اند. طبق این پست هنوز فروشگاه هایی هستند که در هر صورت بسته خواهند شد.

این شرکت قبلا در 28 فوریه اعلام کرد که فروشگاه های خود را بسته و تنها به فروش به صورت آنلاین ادامه خواهد داد. انتقال تمام فروش آنلاین به تسلا اجازه می دهد که قیمت خودروهای خود را به میزان 6 درصد کاهش دهد، این بدان معنا بود که این شرکت در نهایت میتواند مدل 3 را به قیمت 35،000 دلار فروش برساند.

این پست وبلاگ به طور خاص توضیح نداده بود که چرا این شرکت در حال تعطیل کردن فروشگاه های فیزیکی بود. با این حال، گفته شده که همه فروش ها همچنان حتی در فروشگاه ها،  به صورت آنلاین انجام می شود.

در این پست اشاره شده که طی دو هفته گذشته به دقت تک تک فروشگاه های تسلا بررسی شده و تصمیم گرفته شد تا فروشگاه های بیشتری به فعالیت خود ادامه دهند، در ادامه آمده که این ارزیابی تا چندین ماه ادامه خواهد داشت، فروشگاه های که اخیرا تعطیل شده اند بازگشایی خواهند شد اما نیروهای آنها تعدیل خواهد شد.

20 درصد دیگر از فروشگاه های تسلا در حال بررسی هستند و بسته به اثربخشی آنها در طی چند ماه آینده، بعضی از آنها بسته خواهند شد و بعضی از آنها باقی خواهند ماند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *