اطلاعات فنیدنیای خودرو

توضیحات مدیر عامل تسلا در خصوص دوربین نصب شده در داخل مدل تسلا-3

الون ماسک(Elon Musk)، مدیر عامل Tesla، توضیح داده است که یک دوربین در بالای آینه عقب مدل-3 قرار دارد که در نهایت خودرو را قادر میسازد تا به عنوان یک تاکسی خودران فعالیت کند. وی در پاسخ به نگرانیهای ایجاد شده در خصوص رعایت حریم خصوصی با نصب این دوربین، در توییتر نوشت: “این دوربین برای زمانی است که ما شروع به رقابت با Uber / Lyft کنیم.” همچنین “در صورتی که کسی ماشین شما را تخریب کند، می توانید ویدیو را بررسی کنید.” این قابلیت حالت Sentry Mode تقویت میکند تا نظارت بهتری روی دزدان و حیوانات داخل خودرو صورت گیرد.

ماسک برای اولین بار در مورد طرح خود برای اتومبیل های تسلا صحبت کرد زمانی که وی طرح “Master Plan، Part Deux” را در 2016 منتشر کرد و در قالب آن خودروهای تسلا قابلیت ایجاد یک ناوگان به اشتراک گذاری خودروهای خودران را داشت. وی گفت که قصد دارد تا صاحبان تسلا با اجاره دادن خودروهای خود به عنوان بخشی از ناوگان خودروهای خودران تسلا درآمد بیشتری از خودروهایشان کسب کنند. در نتیجه، او امیدوار است، تا “به طور چشمگیری” هزینه مالکیت خودرو را پایین بیاورد “تا آنجا که تقریبا هر کسی می تواند یک تسلا داشته باشد”.

زمانی که ما شروع به رقابت با Uber / Lyft و مردم خودروهای خود را در قالب ناوگان خودروهای خودران تسلا وارد این شبکه کنند این دوربین قابلیت خود را نشان خواهد داد و در صورتی که کسی ماشین شما را تخریب کند، می توانید ویدیو را بررسی کنید.

لازم به ذکر است مدیرعامل شرکت تسلا به دلیل نشر این اخبار در توئیتر بدون کسب موافقت های قانونی لازم مورد انتقاد مراجع قانونی قرار گرفته است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *