اطلاعات فنیدنیای خودرو

تیزر هیوندای 45 EV نشانگر یک مدل مفهومی الهام گرفته شده از طراحی قبلی است

مدل مفهومی جدید هیوندای نگاه به گذشته و الهام از طراحی های قبلی این شرکت دارد و این خودروساز اولین پزده از خودروی مفهومی الکتریک خود را که برای اولین بار در نمایشگاه اتومبیل 2019 فرانکفورت در ماه آینده ارائه خواهد شد را به نمایش گذاشته است.

طراحی کلی این مدل مفهومی که به نمایش گذاشته خواهد شد جهت کلی و استایل طراحی های سالهای آتی این شرکت کرده ای را مشخص خواهد کرد. تصویر تیز این مدل مفهومی یک هفته پس از اعلام این شرکت مبنی بر ارائه یک مدل جدید تمام الکتریک در نمایشگاه موتور فرانکفورت منتشر شد.

پیش از این شرکت اعلام کرده بود طراحی منعکس کننده شخصی سازی حول راننده متمرکز است و هیوندای معتقد است در آینده افزایش خواهد یافت. این خودروساز افزود: این مفهوم نیز گام بعدی در زبان طراحی هیوندای “حسی ، اسپرت” است. این زبان طراحی روی سوناتای 2020 تاثیر گذاشته و در کل تاکنون اتفاق بسیار خوبی برای خودروهای این برند بوده است.

بدیهی است یک عکس نمیتواند گویای چیز زیادی از طراحی باشد اما آنچه که مشخص است ردپای الهام از طراحی قبلی این شرکت مشهود است. خودساز اذعان میکند که این مدل مفهومی ارتباطاتی با اولین خودرویی که این شرکت در سال 1975 با نام Nody تولید کرد دارد. به نظر می رسد مانند Pony ، 45 از شکل پنجره ای بلند و گونیا مانند در اطراف پنجره عقب برخوردار است ، اما عناصر ظریف به سختی از مدل اصلی این برند تقلید شده اند.

به نظر می رسد که چراغ های LED منحصر به فرد به چراغ های عقب این خودرو شکل و طرح داده و نشان معمولی هیوندای از بین رفته است. درعوض ، نام “هیوندای” در سمت راست سپر عقب قرار گرفته است.

بدون شک مدل مفهومی 45 ستاره هیوندای برای نمایشگاه فرانکفورت خواهد بود و در آن هیوندای سعی دارد تا شماتیکی از خودروهای ریسینگ الکتریک و i10 جدید این شرکت را ارائه دهد.

برای جزئیات بیشتر با تا 10 سپتامبر سال جاری صبر کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *