اطلاعات فنیدنیای خودرو

رابط کاربری Android Auto روی تویوتا کمری 2020 عرضه خواهد شد

کاربران اندرویدی ، شاد باشند. سیستم چندرسانه ای Android Auto پس از تائید خودروساز روی کمری 2020 نصب خواهد شد.

Car Connection برای اولین بار این خبر را 31 آگوست اعلام کرد ، پس از آنكه نماینده شرکت تأیید كرد كه Android Auto در كنار Apple CarPlay برای مدلهای 2020 عرضه خواهد شد. این برند قبلاً گفته بود که Android Auto  روی اکثر مدلهای 2020 نصب خواهد شد، با این حال ، کمری که گزینه نان آور این شرکت است در لیست اولیه نبود. براین اساس خریداران رابط کاربری گوشی آندروید را در مدلهای 2020 تاکوما ، تاندرا ، 4Runner و Sequoia نیز خواهند داشت.

با توجه به رابطه سرد خودروسازان با تولیدکنندگان ثالث فناوری های چندرسانه ای خودروها، تویوتا با موضوعی متفاوت از Apple CarPlay استقبال و گفته بیشتر مدلهای 2019 و 2020 این فناوری را خواهند داشت. پس از اعلام اولیه ، این خودروساز افزود که مدلهای 2018 Camry وSienna  که سیستم اپل را دریافت نکرده اند واجد شرایط برای راهکارهایی به منظور اضافه کردن Apple CarPlay هستند.

مشخص نیست که آیا تویوتا خدمات مشابهی را برای کمری های مدل قدیمی تر به منظور بهره مندی از Android Auto ارائه خواهد داد یا خیر. تویوتا گفت کسانی که می خواهند وسایل نقلیه خود را برای پشتیبانی از Apple CarPlay به روز کنند، احتمال هزینه کرد کمی وجود خواهد داشت.

مشخص نیست تغییرات دیگر کمری 2020 چه خواهد بود، اما شنیده ها حاکی از آن است که Camry TRD به ترکیب محصولات تویوتا خواهد پیوست. اسپورت ترین کمری نیز از امکانات تریم SE بهره خواهد برد و با یک موتور 3.5 لیتری V6 به حرکت در خواهد آمد. علاوه بر این ، این خودرو به سیستم تعلیق اسپرت و عناصر TRD ریسینگ تجهیز خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *