خدمات خودرو

صافکاری و نقاشی

صافکاری و نقاشی خودرو از جمله مشاغلی هستند که مهارت و هنر دست در آنها حرف اول را می زند. قیمت بالای خودرو در ایران و نبود شرایط متنوع فروش و فروش اقساطی بدون بهره مانند آنچه در کشورهای دیگر توسط خود شرکت های خودرو ساز انجام می شود عمر استفاده از خودرو در ایران را افزایش داده از طرف دیگر فرهنگ رانندگی در کشور که متاسفانه جزء بدترینها در دنیا می باشد احتمال تصادف و خسارت را بیشتر کرده است. در این بین باید سیستم های ضعیف و ناکافی ایمنی فعال و غیر فعال خودروهای وطنی را هم اضافه کرد که کمک چندانی در پیشگیری از تصادف یا کاهش آثار آن ندارند. همه این عوامل دست به دست هم داده اند تا بازار این کسب و کار پر رونق باشد.

از آنجایی که هیچ استاندارد و محک مشخصی برای سنجش کیفیت کار انجام شده در این شغل وجود ندارد و تنها رضایت مشتریان می تواند به عنوان ملاکی برای سنجش کیفیت کار قرار بگیرد، این امکان در سایت تک استارت فراهم شده است که مشتریان به هر صافکاری و نقاشی امتیاز دهند و نظرات و تجربیاتشان را با دیگران به اشتراک بگذارند. به این ترتیب قبل از مراجعه به هر صافکار و نقاش خودرو می توانید از میزان رضایتمندی مشتریان قبلی آن اطلاع یابید.

در این مجموعه سعی کرده ایم تا اطلاعات تماس صافکاری و نقاشی ها و موقعیت آنها بر روی نقشه را جمع آوری کنیم. بدیهی است با توجه به تعداد این عزیزان و پراکندیشان نیازمند همیاری شما کاربر گرامی و صاحبان عزیز این مشاغل برای جمع اوری اطلاعات کاملتر می باشم.

برای مشاهده صافکاری و نقاشی در هر شهر، لطفا بر روی شهر مورد نظرتان کلیک کنید:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن