دنیای خودرو

فورد موستانگ مک ای با پلتفرم فولکس واگن

موستانگ مک ای با استفاده از پلتفرم فولکس واگن تولید خواهد شد

به گزارش تک استارت شرکت فورد، موستانگ Mach-E خود را به صورت یک شاسی بلند کوچک تولید می کند. فورد با همکاری بخش خودروهای برقی فولکس واگن تصمیم به توسعه خودروهای الکتریکی خود به صورت Mach-E گرفته است.

فورد موستانگ مک ای با پلتفرم فولکس واگن
فورد موستانگ مک ای

در ماه نوامبر، صنعت خودروسازی امریکا با معرفی موستانگ Mach-E به عنوان اولین خودروی سفارشی خود موجب طوفان بزرگی شد. یک منبع موثق تایید کرده است که فورد قصد افزایش تولید برای فروش بیشتر این خودرو را دارد. معاونت طراحی فورد در اروپا از شروع تولید خودروهای برقی در این شرکت ابراز خوشحالی کرده و رسما اعلام نموده که آنها به دنبال گسترش و فروش بیشتری برای سایر مشتریان هستند.

در اوایل ماه نوامبر مدیران و مهندسان فورد با بخش خودروهای برقی فولکس واگن دیدار کرده و در خصوص چگونگی هماهنگی جهت طراحی با نیازمندیهای یک خودروی الکتریکی بحث های لازم را انجام دادند. مدیریت بخش الکتریکی فورد با تشریح انعطاف این شرکت برای طراحی مطابق با خودروهای برقی از محصول نهایی ابراز رضایت کرد.

خودروی برقی فورد موستانگ مک ای

به نقل از تک استارت این موستانگ الکتریکی کوچک، از پلتفرم MEB فولکس واگن استفاده خواهد کرد تا توسط آن خودرویی اسپرت بسازد. به گفته مدیر بخش محصولات الکتریکی این شرکت، هدف اصلی این است که با انعطاف پذیری کافی محصولی با عملکرد قابل انتظار از فورد طراحی و تولید شود و به احتمال زیاد نام موستانگ را حفظ خواهد کرد.

فورد موستانگ مک ای خودروی برقی

پلتفرم MEB قابلیت تقویت چرخ های عقب و جلو را دارد و فورد چند مجموعه باتری برای این مدل در نظر گرفته است. گفته می شود این خودرو مشابه فولکس واگن ID.3 خواهد بود که توانایی 320 اسب بخار و برد 300 مایل را دارد.

نمای داخلی فورد موستانگ مک ای
نمای داخلی فورد موستانگ مک ای

نمای داخلی فورد موستانگ مک ای

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *