اطلاعات فنیدنیای خودرو

لکسوس RX 350مدل2020 با افزایش قیمت و همراه با فناوری به روز شده

لکسوس تغییرات قابل توجهی در SUV متوسط ​​خود برای مدل 2020 ایجاد کرده است. در کنار طراحی بیرونی به روز شده ، سیستم تعلیق سخت تر و تجهیزات ایمنی استاندارد تر شده اند. این تغییرات با برچسب قیمت بالاتر 45175 دلار همراه شده است.

بزرگترین تغییر این خودرو را باید در بخش فناوریهای ارتباطی و فناوری اشیاء باید جستجو کرد. Apple CarPlay، Amazon Alexa و Android Auto برنامه هایی هستند که لکسوس RX 350 2020 برای اولین بار به آن تجهیز شده است.

در کنار این سیستم لکسوس RX 350 2020 را به صفحه لمسی 8 اینچ بصورت استاندارد و گزینه آپشنال صفحه نمایش 12 اینچ تجهیز و دو یو اس بی نیز به تعداد یو اس بی های این خودرو افزوده و مجموعا تعداد آن را 6 رسانده است. برای ارگونومی بهتر، صفحه نمایش لمسی Infotainment 5.5 اینچ به راننده نزدیکتر شده، همچنین یک محل برای قرار دادن تلفن همزاه نیز تعبیه شده است.

طراحی بیرونی خودرو نسبت به مدل 2019 تغییر چندانی نکرده، اما این شبکه جلوی خودرو انده متفاوت شده است. لکسوس گفته اشکال مشبک متفاوت باعث می شود تا ظاهر خودرو کمی جذاب تر و دلچسب تر شود.

تجهیزات ایمنی خودرو Safety System  2.0 با اضافه کردن سیستم تشخیص عابر پیاده کم نور و تشخیص دوچرخه سوار در طول روز استاندارد شده است. مجموعه ایمنی همچنین به سامانه تشخیص علائم جاده و رهگیری خطوط جاده مجهز شده که علائم جاده را تشخیص می دهد و در هنگام روشن بودن کنترل کروز تطبیقی کمک میکند تا RX در بین خطوط و با رعایت شرایط جاده حرکت کند.

محرکه خودرو کماکان بدون تغییر است و از یک پیشرانه 3.5 لیتری V-6 با توان 295 اسب بخار و گشتاور 267 اسب بخار بهره میبرد. توان بدون تغییر مانده اما لکسوس قول میدهد با توجه به تغییرات و بهبود سیستم تعلیق رانندگی روانتر و آرامتری با مدل 2020 تجربه کنید.

مدل پایه خودرو 45395 دلار قیمت خورده که نسبت به مدل 2019 330 دلار گرانتر است.

مدل F Sport که از دمپرهای اسپرت برخوردار است و حالت Sport Drive را نیز دارد ، با قیمت 48975 دلار با پیشرانه‌ی محرک روی چرخهای جلو عرضه میشود و حالت all-wheel drive آن 50375 دلار خواهد بود.

اضافه شدن بسته F Sport Performance روی خودرو امکاناتی نظیر: سیستم تعلیق متغیر فعال از LC ، قابلیت تنفس هوای سرد ، فرمان برقی و کنترل صدای فعال را به خودرو اضافه میکند و قیمت خودرو با این بسته به 51375 دلار میرساند.

تولید این خودرو آغاز شده، بنابراین مدل های 2020 لکسوس RX و RXL به زودی وارد نمایندگی های این شرکت خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *