دنیای خودروسرگرمی

ماشین چوبی پورشه تایکان

اسباب‌بازی کوچک چوبی هدیه‌ی پورشه برای خریداران تایکان در استرالیا

استرالیا قطعا در میان خریداران بزرگ پورشه قرار نمی گیرد و شاید به همین دلیل پورشه با عرضهی ابزار بازرگانی جدید، قدم متفاوتی برای جذب مشتری برداشته است.

پورشه تایکان ۲۰۲۰
پورشه تایکان

به گزارش تک استارت در میان این ابزار، ماشین اسباببازی چوبی تایکان توجه مخاطب را به خود جلب می کند که از لحاظ ظاهری شکل واقعی EV را تداعی می نماید. این ماشین اسباببازی کاملا از چوب تهیه شده و اندازه آن ۱۲ سانتی متر می باشد و در سه رنگ سفید، قرمز، مشکی با چرخهای چوبی روشن طبیعی موجود است. استرالیایی ها می توانند این اسباببازی زیبا را با قیمت ۴۲.۴ دلار استرالیا خریداری کنند.

ماشین چوبی پورشه تایکان
ماشین چوبی پورشه تایکان

دیگر محصول عرضه شده یک تیشرت با طرح تایکان می باشد که به همراه یک جعبه فلزی با طرح مشابه و یک کارت پستال که با توضیحاتی در خصوص این مدل از پورشه است، ارائه می گردد. این پکیج با قیمت ۸۷.۵۵ دلار استرالیا به فروش می رسد.

هدیه پورشه تایکان

محصولات جالب دیگری که در سایت پورشهی استرالیا دیده می شود شامل ژاکت بسیار سبک، کیف ورزشی و کولهپشتی است.

تایکان رسمی پورشه در سال ۲۰۲۰ خودرویی گران قیمت محسوب می شود  که شاید خرید آن برای هرکسی مقدور نباشد. اما پورشه با معرفی مجموعه ای شامل ۱۳ محصول بازرگانی که بیانگر رنگ و طرح خودروی موجود می باشد، مشتریان خود را با روشی متفاوت جذب کرده است. این مجموعه به قیمت ۹۴.۴۵ دلار استرالیا در بازار این کشور موجود است.

تی شرت پورشه تایکان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *