اطلاعات فنیدنیای خودرو

مرسدس بنز GLC 300 کوپه مدل 2020 باز طراحی میشود

مرسدس خودروی GLC کوپه را برای کسانی که به دنبال چیزی کمی متفاوت از یک شاسی بلند معمولی هستند ارائه می دهد، و در حال حاضر، این مدل در حال باز طراحی ظاهری است. برای 2020 این خودرو تغییرات ظاهری و یک رابط کاربری سرگرمی جدید دریافت خواهد کرد.

با توجه به مشخصات ارائه شده توسط مرسدس، GLC 300 Coupe کمی از لحاظ طولی کوتاهتر خواهد شد. این مدل 3 اینچ کوتاهتر است، در حالی که عرض و فاصله محورها به حالت قبلی حفظ شده اند. با این حال، ارتفاع تقریبا یک اینچ افزایش یافته است. از لحاظ طراحی بیرونی، به روز رسانی ها در مورد پنجره مشبک، چراغهای جلو و عقب و سپر جلو و عقب صورت گرفته است.

همانند GLC شاسی بلند معمولی که اخیرا به روز شده است، این خودرو نیز یک موتور 2 لیتری توربو چهار سیلندر با 255 اسب بخار را دریافت خواهد کرد که 14 اسب بخار نسبت به سال افزایش داشته اما گشتاور کماکان 273 پوند فوت ثابت باقی خواهد ماند.

در داخل کابین با امکانات جدیدی در بخش لوازم داخلی مواجه خواهید شد. اما اتفاق بزرگتر تکنولوژی پیشرفته تر است. این مدل از رابط کاربری MBUX بهره می برد که دارای سیستم کنترل صدای جدید است که به رانندگان اجازه می دهد دستورات را با گفتن “هی مرسدس” صادر کند. راه های دیگری نیز برای ارتباط با بخش اطلاعات ماشین وجود دارد. این مدل یک صفحه نمایش 10.25 اینچ لمسی بزرگتر و یک پانل نمایش دیجیتال 12.3 اینچ را دریافت می کند. دکمه چرخشی قدیمی در کنسول مرکزی با یک پد لمسی جدید جایگزین شده است. فرمان نیز جدید بوده و روی آن دکمه های کنترل لمسی برای عملکردهای مختلف قرار دارد.

این خودرو به امکانات متعددی چون سیستم تشخیص حرکات راننده و سیستم ناوبری با قابلیت بهره گیری از واقعیت افزوده تجهیز خواهد شد. همچنین آخرین نسخه سیستم های متعدد کمک راننده شامل سیستم فعال خروج از خطوط، کمک فرمان و تطبیق سرعت متناسب با مسیر روی این خودرو سوار خواهد بود.

اطلاعات دقیقی از این خودرو توسط بنز منتشر نشده اما انتظار میرود تا آخر سال جاری روانه بازار شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *