Uncategorized

نمایندگیهای مجاز مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو را باید یکی از موفق ترین شرکت های حال حاضر صنعت خودروی کشور دانست که خارج از حلقه دو شرکت بزرگ سایپا و ایرانخودرو شکل گرفته و در طول 15 سال سابقه خود توانسته موفقیت و سهم بازار مناسبی کسب کند.

شکل گیری شرکت به سال 1381 برمیگردد زمانیکه مجموعه با همکاری عده ای از مدیران قدیمی صنعت خودرو و با هدف تولید و صادرات و واردات انواع خودروهای سبک و سنگین در منطقه ویژه اقتصادی بم پایخ ریزی شد. این شرکت به مونتاژ و عرضه محصولات چری چین در ایران میپردازد و با سیاست های مشترک این شرکت مدیریت میشود.

اولین محصول شرکت در سال 1384 و ام وی ام 110 بود که بر پایه دوو ماتیز کره طرح ریزی و ساخته شد. این خودرو علیرغم کیفیت پایین، به علت قیمت نسبتا خوب توانست موفقیت مناسبی در بازار داشته باشد. سدان ام وی ام 530، شاسی بلند ایکس-33 و ام وی ام 315 بخشی از محصولات این شرکت است که تا حوالی سال 1390 عرضه و وارد بازار گردید. در این میان ایکس-33 به علت نبود رقیب در بازه قیمتی که عرضه شده بود توانست موفقیت بسیاری کسب کند. در ادامه گروه ام وی ام خودروهایی نظیر ام وی ام 550، ایکس-33 جدید، 315 فیس لیفت و 110 فیس لیفت با عنوان را با عنوان 110S را وارد بازار نمود که باید گفت روندی جدید در بازار ایجاد نکرد. اما ورود خودروهایی نظیر ایکس-22، آریزو-5، تیگو-5 و تیگو-7 را باید یک رویه جدید از این شرکت تلقی کرد. اقدامی که جایگاه شرکت را از تولید کننده خودروهای متوسط ارتقا داد. این اقدام شرکت را باید تلاش برای کسب سهم جدید بازار در رده خودروهای شاسی بلند و محدوده 100 میلیون تومان دانست.

وجه مشترک تمامی خودروهای چینی استهلاک نسبتا بالا، محرکه نامناسب در کنار بازار پسندی نامطلوب است که سبب میشود تا هنگام خرید همیشه با تردید مواجه شوید. این موارد در کنار شرایط فروش راحت خودروهای صفر کیلومتر سبب میشود تا بازار خرید و فروش دست دوم این خودروها همواره چالش برانگیز و با تردید همراه باشد.

اما ام وی ام تا حدی توانسته بر این موضوع غلبه کند. مونتاژ داخل بودن خودرو در کنار پشتیبانی نسبتا خوب توانسته تا حدی این موضوع را مرتفع کند. بر این اساس شرکت فروش و خدمات پس از فروش ام وی ام که در سال 1383 شکل گرفته، همپای اقدامات و تولید شرکت ام وی ام رشد کرده و با بیش از 130 نمایندگی مجاز به ارائه این خدمات در کشور میپردازد. این شرکت در سال 1395 توانست رتبه سوم میزان رضایتمندی از خدمات را در کنار کرمان موتور، آسان موتور و رامک خودرو و … بدست آورد که حاکی از پاسخگویی نسبتا مناسب این شرکت به خواسته های مشتریان است. مشکل اصلی محصولات این شرکت کمبود قطعات و هزینه بالای این قطعات است، موضوعی که عملا مالکان این خودروها را تنگنای جدی قرار میدهد بطوریکه در موارد بسیاری حتی خود قطعه اصلی نیز در نمایندگی پیدا نمیشود!

در این بخش به معرفی مراکز خدمات پس از فروش ام وی ام در کشور میپردازیم. این مراکز به تفکیک هر استان مشخص شده و شما با انتخاب هر استان میتوانید به اطلاعات تماس و آدرس و موقعیت مرکز روی نقشه دسترسی پیدا کنید. همچنین استفاده از ابزار مسیریابی شما را در رسیدن این مقصد یاری خواهد کرد.

اگر تجربه استفاده از خدمات هر یک از این مراکز را دارید تجربیات و نظرات خود را در قالب امتیاز دهی و درج نظرات با دیگران در میان بگذارید. بدیهی است این موضوع امکان دسترسی به تجربیات دیگران و آگاهی از میزان خدمات دهی هر مرکز را فراهم میسازد.

برای مشاهده نمایندگیهای مجاز مدیران خودرو در هر شهر، لطفا بر روی شهر مورد نظرتان کلیک کنید:

تهران
تهران
اردبیل
اردبیل
ارومیه
ارومیه
تبریز
تبریز
زنجان
زنجان
ساری
ساری
شیراز
شیراز
همدان
همدان
اهواز
اهواز
اصفهان
اصفهان
بوشهر
بوشهر
مشهد
مشهد
قم
قم
اراک
اراک
ایلام
ایلام
گرگان
گرگان
یزد
یزد
رشت
رشت
کرمانشاه
کرمانشاه
یاسوج
یاسوج
بجنورد
بجنورد
بندر عباس
بندر عباس
بیرجند
بیرجند
خرم آباد
خرم آباد
زاهدان
زاهدان
سمنان
سمنان
سنندج
سنندج
شهرکرد
شهرکرد
قزوین
قزوین
کرج
کرج
کرمان
کرمان
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن