Uncategorized

نمایندگی های مجاز میتسوبیشی

شرکت میتسوبیشی موتورز که زیر مجموعه ای از شرکت بزرگ میتسوبیشی است در واقع شاخه خودروسازی این شرکت است که از سال ۱۹۷۰ تشکیل و عملیاتی شده است. نام شرکت برگرفته از دو کلمه ژاپنی Mitsu به معنی “سه” و Hishi به معنی “الماس” میباشد و چندین شرکت در زمینه های مختلف را در زیرمجموعه خود دارد.

این شرکت که رتبه ششمین خودروساز ژاپن و شانزدهم جهان در سال ۲۰۱۱ را با خود دارد در سال ۲۰۱۶ با واگذاری ۳۴ درصد سهام خود به نیسان عملا به بخشی از این خودروساز بزرگ تبدیل شده است.

حضور این شرکت در ایران به سالهای دور و ورود غیر رسمی محصولات این شرکت با عنوان گالانت در دهه ۵۰ شمسی و لنسر و پاجرو در دهه ۷۰ شمسی بازمیگردد که با توجه به مشخصه های فنی و رفاهی خود توانست اعتبار بی تکراری را برای خود در بازار ایران باز کند. اقدامی که در آن سالها توسط خانواده گرامی(مالک امتیاز آسان موتور و اطلس موتورز) صورت گرفت و هنوز هم در خاطره ها مانده و همواره نام میتسوبیشی تداعی کننده این سه خودرو در ذهن مخاطب ایرانی است.

سال ۱۳۸۹ قرعه به نام آرین موتور افتاد و مذاکرات این شرکت با میتسوبیشی در سال ۱۳۹۰ به نتیجه رسید و این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی در ایران معرفی شد. آرین موتور ASX را بعنوان اولین گزینه برای بازار ایران انتخاب کرد. موضوعی که به تدریج جا افتاد و در ادامه میتسوبیشی اوتلندر، میراژ، لنسر و پاژرو نیز وارد بازار ایران گردید.

حضور این شرکت در بازار ایران در بازه ی زمانی حضور رسمی اش را باید موفق ارزیابی کرد بطوریکه که سهم ۵ درصدی آن در بازار خودروهای وارداتی در طول سالها علیرغم عوامل خارجی متعدد بیرونی ثابت مانده است. دلیل آن را باید در کیفیت بالای قطعات این خودروها باید دانست بطوریکه اکثر قطعات آنها ساخت ژاپن هست. در این میان اوتلندر با آمار ۵۵ درصدی سهم سبد خودروهای این شرکت رتبه یک واردات محصولات میتسوبیشی و لنسر و ASX در رتبه های بعدی قرار دارند.

شبکه خدمات پس از فروش این شرکت متشکل از ۴۴ نمایندگی مجاز است که در ۱۷ شهر مستقر بوده و به ارائه خدمات میپردازند. میزان رضایتمندی از خدمات این مجموعه بر اساس ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در سال گذشته مناسب بوده و این شرکت توانسته رتبه ۶ام را کسب کند.

در ادامه به معرفی مراکز ارائه دهنده خدمات پس از فروش میتسوبیشی (آرین موتور) در کشور میپردازیم. این مراکز به تفکیک هر استان مشخص شده و شما با انتخاب هر استان میتوانید به اطلاعات تماس و آدرس و موقعیت مرکز روی نقشه دسترسی پیدا کنید. همچنین استفاده از ابزار مسیریابی شما را در رسیدن این مقصد یاری خواهد کرد.

اگر مالک محصولات میتسوبیشی هستید و مراجعه ای به هر یک از این مراکز را داشته اید تجربیات و نظرات خود را در قالب امتیاز دهی و درج نظرات با دیگران در میان بگذارید. این موضوع امکان دسترسی به تجربیات دیگران و آگاهی از میزان خدمات دهی هر مرکز را فراهم میسازد.

برای مشاهده نمایندگیهای مجاز میتسوبیشی در هر شهر، لطفا بر روی شهر مورد نظرتان کلیک کنید:

تهران
تهران
اردبیل
اردبیل
ارومیه
ارومیه
تبریز
تبریز
زنجان
زنجان
ساری
ساری
شیراز
شیراز
همدان
همدان
اهواز
اهواز
اصفهان
اصفهان
بوشهر
بوشهر
مشهد
مشهد
قم
قم
اراک
اراک
ایلام
ایلام
گرگان
گرگان
یزد
یزد
رشت
رشت
کرمانشاه
کرمانشاه
یاسوج
یاسوج
بجنورد
بجنورد
بندر عباس
بندر عباس
بیرجند
بیرجند
خرم آباد
خرم آباد
زاهدان
زاهدان
سمنان
سمنان
سنندج
سنندج
شهرکرد
شهرکرد
قزوین
قزوین
کرج
کرج
کرمان
کرمان
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن