اطلاعات فنیدنیای خودرو

نگاهی به نیسان مورانو 2019

نیسان مورانو درم دل جدید خود شاهد اندکی افزایش قیمت خواهد بود. شروع قیمت این خودرو از $32,315 خواهد بود که 270 دلار افزایش قیمت نسبت به مدل قبلی خود نشان میدهد. این قیمت باعث می شود Murano گران تر از قیمت پایه Ford Edge که از 30،990 دلار شروه میشود باشد. همانند Ford Edge، Murano نیز برای 2019 با طراحی بیرونی و داخلی به روز شده و همچنین ویژگی های جدید تجدید و راهی بازار شده است.

ویژگی های استاندارد Murano شامل صفحه نمایش 8.0 اینچی، Apple CarPlay و Android Auto و زینگ های آلومینیومی 18 اینچی است. تمامی مدلهای مورانو با موتور 3.5 لیتری V-6 همراه است که 260 اسب بخار توان تولید می کند. اضافه شدن قابلیت توزیع قدرت به چهار چرخ(4WD) 1600 دلار به هر تریم اضافه می کند.

با قدم گذاشتن به تریم SV امکاناتی نظیر، استارت از راه دور موتور، فرمان چرم پیچیده، هشدار کور نقطه، هشدار ترافیک از عقب، حالت 10 گانه برای صندلی راننده و 4 گانه برای صندلی های مسافران به آن اضافه شود. قیمت این تریم از $ 35،485 دلار شروع می شود که نسبت به مدل 2018 افزایش قیمت 140 دلاری دارد.

تریم SL، از $ 40،275 شروع شده و امکاناتی شامل چرخ های 20 اینچی، ناوبری، صندلی های منحصر به فرد چرم، کروز کنترل انطباقی، گرمکن صندلی های جلو و عقب، و موارد دیگر را به امکانات پایه این خودرو می افزاید. این قیمت 530 دلار بیشتر از مدل 2018 این خودروست.

تریم Platinum در صدر امکانات قرار دارد و دارای ویژگی های اضافی مانند سقف پانورامای برقی و صندلی های جدید ساخته شده از چرم با کیفیت است. شروع قیمت این تریم از $ 44575 است که $ 1100 گران تر از مدل سال گذشته میباشد. این تریم با یک مجموعه جدید از فن آوری های ایمنی از جمله ترمز خودکار اضطراری اتوماتیک با قابلیت تشخیص عابران پیاده، هشدار نقاط کور، اخطار خروج از خط، هشدار تردد از عقب و ترمز اتوماتیک عقب عرضه میشود. بخشی از این ویژگی ها در تریم SL نیز قابل دریافت و سفارش میباشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *