اطلاعات فنیدنیای خودرو

نگاهی به هوندا سیویک هاچ بک 2020

هوندا سال گذشته سدان و کوپه سیویک را بروزرسانی و اکنون نوبت این هاچ بک برای دریافت تغییرات است. هوندا هاچ بک 2020 از نیمه آگوست به بعد با یک ظاهر طراحی به روز شده و امکان انتخاب گیربکس شش سرعته دستی، به فروش می رسد.

برای ایجاد ظاهر گیراتر روی سیویک هاچ بک، هوندا تغییراتی در جلوپنجره این خودرو ایجاد کرده و از یک هاله مشکی روی چراغ های جلوی آن استفاده کرده است. محفظه چراغهای مه شکن خودرو روی سپر دارای شکل همسان با سپر عقب و چراغهای نصب شده روی آن دارد. در تمامی تریم ها همسانی رنگ چرخها به رنگ مشکی تا طوسی تیره مشهود است. هوندا گفته بر روی تریم Sport Touring چراغهای جلوی خودرو را بهبود داده و پرتوهای نور چراغها عریض تر و بلندتر شده اند.

Sport Touring همچنین برای اولین بار با گیربکس شش سرعته دستی عرضه می شود. پیش از این می توانستید آن را فقط در تریم Sport دریافت کنید. خریدارانی که جعبه دنده دستی را انتخاب نمی کنند ، جعبه دنده CVT دریافت خواهند کرد.

مدل پایه با 22،580 دلار شروع می شود که نسبت به سال گذشته 200 دلار افزایش قیمت داشته است. با این قیمت ، سیویک هاچ بک گران تر از تویوتا کرولا هاچ بک مدل 2019 است که با جعبه دنده شش سرعته 22195 دلار و با CVT به قیمت 21،095 دلار عرضه میشود.

تریم اسپرت سیویک هاچ بک با 23،680 دلار با جعبه دنده دستی یا 24480 دلار با  شروع می شود و اکنون از امکانات استاندارد بیشتری برخوردار است. این امکانات شامل یک صفحه نمایش لمسی 7.0 اینچی با هشت بلندگو ، Apple CarPlay و Android Auto است و دکمه استارت با ورود بدون کلید است. این امکانات شامل روکش چرم صندلی ها با نمای داخلی به روز شده نیز همراه میشود. وقتی جعبه دنده CVT انتخاب شود گزینه استارت از راه دور نیز همراه آن میشود.

میزان بهره وری سوخت در سطح 31/40/34 مایل به ازای هر گالن، به ترتیب برای شهر / بزرگراه / ترکیبی در تریم های LX ، EX و EX-L میباشد. در مدلهای Touring و Sport Touring این ارقام 29/37/32 با جعبه دنده دستی و 29/35/32 با CVT گزارش شده است. همه هاچ بک های سیویک از یک موتور 1.5 لیتری توربو چهار سیلندر برخوردار هستند. خروجی استاندارد 174 اسب بخار است ، اما مدلهای Sport and Sport Touring حداکثر 180 اسب بخار توان دارند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *