اطلاعات فنیدنیای خودرو

نیسان مورانو 2019 با ظاهر جدید در نمایشگاه خودروی لس آنجلس رونمایی شد

نیسان مورانو 2019 با ظاهر جدید در نمایشگاه خودروی لس آنجلس رونمایی شد

پس از آنکه کمپانی نیسان، مورانوی جدید را مجددا با بازطراحی کامل در سال 2014 وارد بازار کرد طراحی بی نظیر و کابین لوکس آن توانست جایگاه ویژه ای برای آن در بازار رقم بزند. گزینه ای که توانست با کنار زدن گزینه هایی نظیر فورد  Edgeو سانتافه رتبه نخست را کسب کند. اما پس از گذشت سالها از عرضه این خودرو به بازار نیاز به عرضه یک نسخه به روزتر از این خودرو بود که قصد داریم به آن بپردازیم.

آنچه که در نگاه اولیه جالب توجه است به روزرسانی ماهرانه و خطی است که از قسمت جلوی خودرو شروع و به عقب آن ختم شده است. اتفاقی که در واقع تکرار جلو پنجره مشبک V – شکل خودرو در طراحی های نیسان است و در جلو و عقب آن مشهود میباشد.

چراغ های جلوی خودرو تغییر یافته، مه شکن های جلو کاملا عوض و همچنین چراغ های عقب کشیده تر و برجسته تر شده اند.

همچنین طراحان رینگ های 18 و 20 اینچی را بعنوان آپشن به خودرو افزوده اند و از طراحی سه زنگ در بخش های مختلف استفاده کرده اند. در ظاهر هیچ یک از این تغییرات قابل توجه نیستند، اما کمک می کنند تا مورانو جدید در سگمنت خود بسیار رقابتی به نظر برسد.

در طراحی داخلی و مدل پلاتینیوم این خودرو، صندلی ها از پوشش چرم با دوخت الماس در کنار چوب تیره بهره میبرند.

تریم های پایین تر میتوانند با پوشش چوبی روشن تر و یا روکش متال سفارش داده شوند.

سیستم هشدار جا ماندن وسایل روی صندلی عقب و پانل پشت فرمان آن استاندارد و مانیتور 8 اینچ آن شامل Apple CarPlay وAndroid Auto support  میباشد.

امکانات رفاهی و امنیتی خودرو در حد معقول بوده و خریداران میتوانند یک بسته ایمنی شامل ترمز اضطراری خودکار یا قابلیت تشخیص عابران پیاده، سیستم تشخیص نکات کور، سیستم هشدار عبور وسیله نقلیه از عقب خودرو، هشدار عبور از خط، ترمز اتوماتیک عقب، سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی و سقف پانورامیک را روی خودرو سفارش دهند.

بسته قابل سفارش دیگر روی خودرو شامل سقف پانورامیک، دوربین 360 درجه و سیستم صوتی خاص است.

این خودرو از ماه دسامبر برای تحویل 2019 قابل سفارش بوده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *