دنیای خودرو

هونداOdyssey  2020 در 25امین سال تولید با نسخه ویژه

مینی ونی که روزی شاید شما برای رفت و آمد مدرسه، بازیهای فوتبال و استخر و … استفاده میکردید همزمان با رشد شما وارد 25امین سالگرد تولید خود شد. برای بزرگذاشت 25 سالگی هوندا بسته ویژه ای برای این خودرو آماده کرده و شامل یک جعبه دنده 10 سرعته اتوماتیک روی تمامی تریم های این خودرو است.

دیگر تغییرات این خودرو عمدتا ظاهری هستند و شامل درج لوگوی 25 سالگی روی سپر جلو، درب عقب و کاور کلید میشود. همچنین استفاده ار تریم کرومی روی بخشهای مختلف خودرو دیگر تغییر است. همچنین با پرداخت هزینه بیشتر رینگ های کرومی نیز میتوان روی این خودرو سوار کرد. هزینه پک بدون رینگ ها 1500 دلار و با رینگ 2800 دلار اعلام شده است.

به روزرسانی ها و تغییرات دیگری نیز برای هوندا ادیسه 2020 فراتر از بسته 25 سالگی وجود دارد. در حال حاضر تمامی تریمهای ادیسه به غیر از دو تریم بالاتر (Touring و Elite) از گیربکس اتوماتیک 10 سرعته به عنوان استاندارد استفاده می کنند. مدل های پیش از 2020 از جعبه دنده 9 سرعته استفاده میکردند که این سیستم انتقال توان با آمدن نسل جدید عملا حذف خواهد شد. با توجه به رتبه بندی EPA هیچ تفاوتی در مصرف سوخت دو جعبه دنده وجود ندارد ، اما استفاده از سیستم اتوماتیک 10 سرعته هوندا بیشتر از گذشته لذت بخش خواهد بود.

بدون شک قیمت Odyssey2020 بالاتر از مدل 2019 خواهد بود و این افزایش قیمت در تریم های مختلف متفاوت است. اما قیمت ادیسه 2020 حداقل 530 دلار بیشتر از ادیسه معادل 2019 است. به خاطر داشته باشید که در مدل 2020 برای برخی از تریم ها سیستم انتقال توان بهتری دارید که میتواند یک مزیت جدی باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *