اطلاعات فنیدنیای خودرو

هیوندای در حال طراحی توسان N با عملکرد و توان بیشتر

حتی اگر شما علاقه ای به هیوندای ولستر N و درب های نامتقارن آن نداشته باشید اما عملکرد محرکه آن موضوعی غیر قابل انکار است. پس از الحاق سری N ولستر به بازار همه منتظر هستند تا ببینند کدام محصول دیگر از هیوندای گزینه دریافت اصلاحات N است. شنیده ها حاکی از در نظر بودن توسان برای این منظور است.

آنچه که از نمایشگاه خودروی ژنو 2019 برآمده نشان میدهد این خودرو اصلاحات مختلفی به خود دیده است. جلو پنجره خودرو، چراغ های مه شکن و چراغهای اصلی، آینه های جانبی در کنار رینگ های 19 اینچی آلیاژ بخش های از تغییرات ظاهری خودرو هستند. تم رنگ مشکی و قرمز در تمامی بخش ها رعایت شده است.

بر اساس اعلام Auto Express هیوندای دو گزینه محرکه برای این خودرو در نظر گرفته که شامل یک موتور دیزل 2 لیتری با توان 182 اسب بخار و یک موتور 6/1 لیتری با توان 174 اسب بخار که با یک محرکه هیبرید 48 ولت ترکیب خواهد شد. به این ترتیب دو گزینه برای محرکه این خودرو در دسترس است که از جمله آن محرکه هیبرید برای توسان خواهد بود.

همچنین سیستم تعلیق بهبود یافته و تعلیق جلو 8 درصد و عقب 5 درصد سفت تر شده اند که منجر به هندلینگ و عملکرد بهتر و اسپورت تر خودرو میشود.

در بخش های داخلی و با بازکردن درب خودرو متوجه پوشش چرمی و تم N با تودروزی چرم و دوخت قرمز رنگ در کنار پدال های آلیاژی و حالت اسپورت روی صندلی ها هستیم. همچنین دنده نیز فرمت N به خود گرفته و شیفترهایی روی فرمان نصب شده است.

توسان N Line با مشخصات فوق برای بازار اروپا عرضه خواهد شد و انتظار میرود برای بازار آمریکا انتظار تغییراتی در محرکه خودرو داده شود.

اطلاعات دقیقی از زمان عرضه این خودرو به بازار در دست نیست. اما Auto Express اظهار میکند که این عرضه طی یک سال آتی خواهد بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *