اطلاعات فنیدنیای خودرو

ولتا سرویس شارژ سریع رایگان دی سی برای خودروهای برقی ارائه میدهد

ولتا شارژینگ همانطور که در اوایل سال جاری وعده داده بود ، سرویس شارژ سریع DC را در ایالات متحده معرفی کرد.

این برنامه شامل نصب شارژرهای سریع 50 کیلووات و 100 کیلووات DC است که برای 30 دقیقه اول رایگان خواهد بود. سپس کاربران گزینه ای را برای ترک یا پرداخت شارژ اضافی دریافت می کنند. برای شروع شارژ، اپلیکیشن موبایل ولتا مورد نیاز خواهد بود.

ولتا تخمین می زند که یک بار شارژ 30 دقیقه ای می تواند منجر به پیمایش تا حداکثر 175 مایل (281 کیلومتر) شود. این شرکت اعلام کرده به ازای هر ساعت شارژ با این شارژرها خودرو میتواند تا 350 مایل پیمایش داشته باشد.

اسکات مرکر، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ولتا گفت:
برنامه رایگان شارژ سریع DC ولتا نشان دهنده تغییر در این صنعت است که هیچ نام تجاری دیگری فعال در سطح دسترسی عمومی نمی تواند با آن مطابقت داشته باشد. برای اولین بار رانندگان خودروهای برقی قادر خواهند بود رضایت از شارژ سریع و رایگان را در مکانهایی که وقت خود را در آنجا سپری می کنند تجربه کنند. تصور کنید که هر بار که به مرکز خرید محلی خود مراجعه می کنید ، معادل هفت گالن بنزین دریافت کنید. شبکه شارژر ما به گونه ای طراحی شده است که زیرساخت های حیاتی لازم برای وسایل نقلیه برقی را بطور هوشمند گسترش دهد و در عین حال مردم را ترغیب می کند که سوخت های فسیلی را کنار گذاشته و به انرژی الکتریکی روی بیاورند. ”

برخلاف سایر شبکه های شارژ دسترسی عمومی ، رانندگان هیچ هزینه ای برای 30 دقیقه اول شارژ سریع Volta DC نمی پردازند که معادل دریافت سوخت رایگان تا 175 مایل است.

​​رانندگان آمریکایی سالانه بطور متوسط در حدود 13،000 مایل با وسیله نقلیه خود مسافرت می کنند. . در صورت استفاده انحصاری از شبکه شارژ رایگان ولتا می توانند در حدود 1155 دلار در هزینه سوخت سالانه خود صرفه جویی کنند.

150 ایستگاه نخست طی 12 ماه آتی با شروع از Norwalk و از اواخر ماه جاری نصب خواهد شد.

پس از آن ولتا قصد دارد متعاقباً بر مناطق کلانشهر از جمله لس آنجلس ، سان فرانسیسکو ، شیکاگو و واشنگتن ، D.C تمرکز کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *