اطلاعات فنیدنیای خودرو

پیام سال نو پژو: 96٪ از مردم بریتانیا می توانند سفر کریسمس را با فقط با یکبار شارژ انجام دهند

با نزدیک شدن کریسمس ، بسیاری از افراد برای دید و بازدید از دوستان و خانواده به جاده ها می روند. بر این اساس، پژو فاش کرده است که بیشتر این سفرها را می توان با یک بار شارژ یک وسیله نقلیه برقی انجام داد.

این خودروساز فرانسوی دریافته که 96 درصد از بریتانیایی ها در این جشن ، برای دیدن عزیزان خود کمتر از 220 مایل و تقریباً دو سوم آنها زیر 100 مایل پیمایش مسیر خواهند داشت. بر این اساس به طور متوسط ​​، رانندگان مسافتی را برای بازدید از دوستان و خانواده پوشش می دهند 79 مایل است.

لندنی ها به طور متوسط ​​122 مایل سفر خواهند کرد ، در حالی که رانندگان ایرلند شمالی فقط 59 مایل رانندگی می کنند.

پژو E-208 تمام الکتریکی را که دارای 217 مایل برد پیمایش است را برای کریسمس به فروش می رساند و بیشتر مردم می توانند سفر جشن پایان سال خود را با یک بار شارژ این هاچ بک انجام دهند.

تحقیقات پژو نشان می دهد که دو سوم رانندگان حداقل یکبار در سفرهای کریسمس خود متوقف می شوند و e-208  که از شارژ سریع 100 کیلو وات پشتیبانی می کند تنها در زمان 30 دقیقه به 80 درصد شارژ میرسد ، به این معنی که با 30 دقیقه توقف و شارژ مجدد در هنگام توقف می تواند 173 مایل دیگر را بپیماید.

با این حال که اتومبیل های برقی تنها 1.4 درصد از فروش خودروهای جدید در انگلستان را به خود اختصاص داده اند ، بررسی پژو نشان میدهد بیش از یک سوم آنها خوشحال می شوند تا بتوانند تمام سفرهای کریسمس خود را با خودروهای برقی انجام دهند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *