دنیای خودرو

کیا تلورید 2020 جایزه ایمنی برتر IIHS را کسب کرد

کیا تلورید 2020 به عنوان بهترین انتخاب ایمنی از موسسه تضمین ایمنی بزرگراه های آمریکا انتخاب شده است.

این SUV سه ردیف در کلیه تست های تصادف، از جمله جلو ، جانبی ، استحکام سقف و تست سر و صندلی ، نمرات خوبی کسب کرد. همچنین به لطف فناوری استاندارد اجتناب از برخورد از جلو ، نمره برتر را در پیشگیری از تصادف از جلو دریافت کرد. در هر دو تست 12 مایل در ساعت و 25 مایل در ساعت ، تلورید موفق به جلوگیری از تصادف شد.

 چراغهای جلو با درجه قابل قبول برای واجد شرایط شدن تلورید برای دریافت جایزه برتر ایمنی کافی بود، اما مانع از کسب عنوان + Top Safety Pickشد. امتیاز قابل قبول به چراغهای پروژکتور LED در تریم SX تعلق میگیرد. چراغ های هالوژن که با تمام تریم های دیگر عرضه می شوند، رتبه ضعیفی را کسب کردند.

IIHS گفته با وجود چراغهایی با رتبه قابل قبول ، به علت پرتوهای پایین دید در هر دو طرف جاده را در مسیر مستقیم و منحنی خوب بود، اما اشاره کرده که “مقداری تابش زننده” ایجاد می کند. IIHS همچنین اعلام کرده، دید در پرتوهای بلند چراغ های دارای درجه قابل قبول در هر دو طرف جاده “ناکافی” است.

برای واجد شرایط بودن به منظور دریافت جایزه Top Safety Pick ، یک وسیله نقلیه باید در هر رده تصادف رتبه بندی خوبی کسب کند ، به استثنای تست جدید از جلو و همپوشانی کوچک سمت مسافر ، که در آن یک امتیاز قابل قبول نیز پذیرفتنی است. همچنین وسایل نقلیه در تست جلوگیری از تصادف از جلو باید رتبه برتر و برای چراغهای جلو باید رتبه خوب یا قابل قبول داشته باشند.

تلورید با 8 صندلی مسافر بزرگترین وسیله نقلیه ای است که کیا تاکنون ساخته و با قیمت 32735 دلار به بازار عرضه خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *